Snelle reactie
Omschrijving
Restaurant met woonaccommodatie
Bedrijfsgegevens
Het restaurant is meer dan twintig jaar gevestigd en beschikt over een uitstekende omzet en solide winstgeving. De zaak is momenteel ingericht voor veertig tot vijftig couverts per service, maar heeft capaciteit voor aanzienlijk meer gasten.
Keuken en werkruimtes
De keuken voldoet aan professionele standaarden en is uitgerust met fornuizen, ovens en afzuigsystemen. Naast de keuken bevindt zich een aparte bereidingsruimte. Voor het personeel is er een klein terras beschikbaar.
Eet- en drinkfaciliteiten
Het restaurant beschikt over een groot bargedeelte en een ruime interne eetkamer voor het winterseizoen. Daarnaast is er een overdekt terras buiten voor gebruik in het zomerseizoen. Beide eetkamers kunnen indien gewenst tegelijk in bedrijf zijn.
Woonaccommodatie
De benedenverdieping bevat een lounge, een woonkeuken en drie slaapkamers met eigen badkamers. Het pand beschikt over een groot tuingedeelte met namiddagunzijn en zicht op het platteland in de richting van het dorp Casares.
Kenmerken
Vraagprijs
- € 675.000,-
Status
- Beschikbaar
Bouwtype
Soort Woning
Regio
Provincie
Plaats
Voorzieningen
- Ensuite badkamer
- West
- Open haard
- Bergen
- Panoramisch uitzicht
- Landelijk
- Dicht bij stad
- Goed
- Privé
- Meer dan één
Locatie
De markt in Casares
De middenprijs in Casares ligt 5 procent lager dan in Spanje als geheel.
Aanbod per prijsklasse
Als tabel weergeven
| Prijsklasse | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| tot 100k | 4 | 1,2% |
| 100k - 200k | 3 | 0,9% |
| 200k - 300k | 28 | 8,5% |
| 300k - 400k | 83 | 25,2% |
| 400k - 500k | 70 | 21,3% |
| 500k - 750k | 62 | 18,8% |
| 750k - 1,0 mln | 22 | 6,7% |
| 1,0 mln - 2,0 mln | 28 | 8,5% |
| boven 2,0 mln | 29 | 8,8% |
Bijgewerkt op 31 augustus 2026
De markt in Casares
De middenprijs in Casares ligt 5 procent lager dan in Spanje als geheel.
Aanbod per prijsklasse
Als tabel weergeven
| Prijsklasse | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| tot 100k | 4 | 1,2% |
| 100k - 200k | 3 | 0,9% |
| 200k - 300k | 28 | 8,5% |
| 300k - 400k | 83 | 25,2% |
| 400k - 500k | 70 | 21,3% |
| 500k - 750k | 62 | 18,8% |
| 750k - 1,0 mln | 22 | 6,7% |
| 1,0 mln - 2,0 mln | 28 | 8,5% |
| boven 2,0 mln | 29 | 8,8% |
Bijgewerkt op 31 augustus 2026
Makelaar
Vastgoedhulp in Spanje
geregistreerd aan de
Avenida de Andalucía 118,
29751 Caleta de Vélez, Spanje
registratienummer
B56558265
